Kaş Ekimi

Kaşlarınızın seyrek olmasından memnun değilsiniz ve doğal görünen bir çözüm mü arıyorsunuz?
Çözüm Fue yöntemiyle kaş ekimi!

Kaş, yüzümüzdeki estetiğin ve duygularımızı ifade ederken yaptığımız mimiklerin tamamlayıcısıdır. Kaş problemi yaşayan kişilerin kendilerine güveni azalır ve kedilerini toplum içinde huzursuz hissederler. Günümüzde bu problemin giderilmesi için kalıcı makyaj ve FUT tekniği gibi birçok yöntem kullanılır. Fakat kalıcı bir yöntemle en doğal görüntüyü yakalamak için geliştirilen teknoloji sayesinde gelinen son nokta saç ekiminde de kullanılan FUE yöntemidir.

Nasıl Uygulanır?

Ekim işleminden önce yapılan muayenede yüz estetiğine uygun ve hastanın istediği bir kaş modeli seçilir. Tespit edilen kaş modeli kalem ile kaş bölgesine çizilerek hastanın operasyon sonrası nasıl bir görünüme sahip olacağı gözlenir.

Daha sonra, kök kalitesi en iyi olan ense kılları kullanılarak kaş bölgesine uygulanır. Ekim esnasında dikkat edilmesi gereken en önemli şey kaşların çıkış açısıdır. Kaş bölgesinde kıl varsa oradaki kılların çıkış açısı taklit edilir yoksa kaşları alınmamış bir örneğin çıkış açısına benzetilir. Ekilecek alana kıl kökleri tekli folliküller halinde ve santimetrekareye 40-60 kök gelecek sıklıkta ekim yapılır.
FUE yöntemiyle kaş ekiminin bu konuda tecrübeli cerrah tarafından yapılması halinde doğal kaştan ayırt edilmesi çok zordur.

Bizi Arayabilir ya da Whatsapp'tan ulaşabilirsiniz - 0537 206 52 35Formu doldurun, sizi arayalım!